Home » Активности » Priredba “Neobičan dan u školi”

Priredba “Neobičan dan u školi”

U petak 12. decembra u školi “Ivo Lola Ribar” deca koja idu u dnevni boravak škole pripremili su zanimljivu priredbu za roditelje, bake i deke, i svoje drugare pod nazivom “Neobičan dan u školi”. Deca iz boravak su vredno radili, vežbali i osmislili ovu zanimljivu priredbu sa učiteljicama koje vode dnevni boravak u školi, kroz poznate znamenite ličnosti kao što su Ajnštajn, Betoven, Mileva Marić, fudbaleri Džaja i Moca, slikarka Nadežda Petrović, teniser Đoković, Vuk Karadžić, čika Jova Zmaj i mnogi drugi. Delić atmosfere možete videti koroz slike i video.

2 коментара

1. Suzana Jovanović-Šanta says:

Priredba je jako, jako dobro osmišljena i izuzetno izvedena! Jasno je da su i učiteljice i deca uložili veliki trud, a da su, takođe, jako uživali u tome!
    Jedna mama iz publike

2. Jelena Radić says:

Sjajna podela uloga.Deca su bila odlična.Bravo učiteljice!

Оставите ваш коментар